Перманентний макіяж

Перманентний макіяж являє собою введення фарбувальних пігментів у верхні шари епідермісу. Фарба з допомогою спеціального інструменту проникає на глибину не більше сотої частки міліметра.

Макіяж стійкий до зовнішніх впливів, не змивається, зберігає свій початковий відтінок дуже тривалий час.

Варто розуміти, що перманент – це все ж не татуювання назавжди, малюнок потребує корекції через кілька років.

Такий добре виконаний апаратом макіяж виглядає максимально природно і практично нічим не відрізняється від повсякденного мейк-апу!

Де застосовується?

Області застосування перманентного макіяжу: губи, очі, брови, щоки.

Рівний і чіткий контур губ дозволить миттєво перетворити їх форму, візуально зробити об’ємнішими, створити спокусливу припухлість.

Ефект підводки, стрілки, легкий контур очей здатні максимально розкрити погляд, зробити його відкритим, збільшити очі, надати кокетливу мигдалеподібну форму котячого ока.

Останнім часом не здає своїх позицій так звана «мода на брови». Саме вони вже довгий час являють собою своєрідний центр обличчя, і можна зовсім обійтися без макіяжу, маючи ідеально оформлені брови.

​Плюси і мінуси

  • Перманент дозволяє не тільки підкреслити достоїнства, але і приховати навіть серйозні дефекти – шрами, нерівності, інші недоліки шкіри;

  • Де б ви не знаходилися, з довготривалим макіяжем ви завжди будете виглядати чудово. Можна не боятися, що в басейні або у фітнес-залі улюблені стрілки розмажуться, а контур губ зітреться;
  • Макіяж, з яким вже можна прокинутися красивою і доглянутою, безумовно, вселяє впевненість і підвищує самооцінку;

  • Перманент економить час, який витрачається на щоденний мейк-ап;

  • Стійкий макіяж, виконаний професіоналом має ідеально рівні лінії, які навряд чи можна повторити за допомогою звичайної косметики самостійно;

  • Універсальність – завдяки сучасним технологіям перманентний макіяж підходить як дівчатам, так і жінкам;

  • Відмінна основа під декоративну косметику – досить усього лише підфарбувати губи блиском, і професійний макіяж губ – готовий.

Запишіться на перманентний макіяж та насолоджуйтесь красою!

Регулярне відвідування процедури допоможе Вам позбутися від більшості проблем з макіяжем!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800