Татуаж губ

За допомогою цієї процедури ви зможете візуально збільшити губи, вирівняти невелику асиметрію і замаскувати шрами. При цьому, губи збережуть максимально природний вигляд.

Відмовляйтеся від послуг майстра, якщо він обіцяє вам губи як у Джолі. Ми не зможемо вам допомогти, якщо ви хочете істотно збільшити їх об’єм.

Татуаж губ — безпечна процедура. Вона проводиться на спеціальному обладнанні, щоб звести ризик виникнення набряків і почервоніння до мінімуму.

Рекомендуємо строго виконувати рекомендації майстра по підготовці до процедури і догляду за губами після неї. А також пропити курс противірусних препаратів, які призначаються Вашим лікуючим лікарем — саме він вибирає  вам потрібні ліки та дозування!

Зверніть увагу!

Щоб ваші губи виглядали об’ємніше, зверніть увагу на спеціальну техніку – «контур з розтушовуванням»: візуально губи будуть виглядати більше.

Якщо ви хочете вдатися до ін’єкцій, то рекомендуємо зробити татуаж губ ДО цих процедур: максимально вирівнюється колір і надається форма. А потім за допомогою ін’єкційної косметології надається обсяг, якщо його, все-таки, недостатньо.

Після ін’єкцій утримайтеся від татуажу губ на півроку: коли гель розсмокчеться, асиметрія може проявитися і, можливо, навіть посилитися.

Повне заповнення кольором
Акварельна техніка
Контур з розтушовуванням

Запишіться на татуаж губ та насолоджуйтесь красою Вашого вигляду!

Регулярне відвідування процедури допоможе Вам позбутися від більшості проблем з макіяжем!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800