Лікування акне

Акне проявляється як чорні цятки й висип. Найчастіше вони з’являються на обличчі, але можуть виникати також на шиї, руках, грудях і спині.

Буває кілька форм акне, що потребують різних форм підходу до їх лікування. В будь-якому разі для боротьби з акне слід використовувати спеціальні засоби.

Ціни на лікування акне

Чи лікувати акне?

Професіонали завжди підкреслюють необхідність регулярних оглядів при юнацьких акне.

Лікувати акне слід обережно

Лікування акне – процес, що потребує витримки та активної участі пацієнта. Він починається з діагностики та  усунення домінуючої причини, що викликала проблему. Якщо ж це неможливо, наприклад у разі підліткових гормональних змін, “важкий” період просто необхідно пережити, виконуючи гігієнічні процедури, що максимально зменшать прояви акне.

Насамперед відмовтесь від шкідливих звичок, більше перебувайте на свіжому повітрі. Дотримуйтесь дієти – обмежте в раціоні кількість пряного, жирного, солодкого, смаженого, а також шоколаду та кави. Натомість споживайте більше сирих овочів, фруктів, кисломолочних продуктів.

Щоденно випивайте достатню кількість рідини (біля 2 літрів).

Щоб позбутися акне, потрібно дбайливо ставитися до шкіри. Щодня слід дотримуватися кількох простих правил:

  • Ретельно очищуйте шкіру засобом, призначеним для жирної шкіри.
  • Використовуйте засіб для догляду щодня. Це ключ до успіху в позбавленні від вугрів.
  • Використовуйте призначені для жирної шкіри некомедогенні засоби для макіяжу.
  • Захищайте шкіру від сонця, яке, всупереч поширеній думці, є хибним другом у боротьбі з акне.
  • Не видавлюйте комедони. Це сприятиме поширенню небезпечних мікроорганізмів і захворення лише почне прогресувати. Пам’ятайте: акне з часом зникне, а мікрошрами на шкірі залишаться назавжди.

Акне необхідно лікувати під наглядом лікаря із застосуванням сучасних методик (кріотерапія, УФ-опромінення, гальванізація, дезинкрустація). Окрім зазначених заходів дерматолог також може призначити конкретні препарати для боротьби з акне. Без вагань звертайтеся до лікаря.

Щоденний догляд за шкірою та ретельне її очищення, виконання лікарських рекомендацій дозволять звести до мінімуму прояви акне, або й позбутись його назавжди.

Запишіться на лікування акне та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури лікування акне допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800