Шугаринг

Яким би не був достаток, кожній жінці хочеться іноді приділити собі увагу і записатися на професійну косметологічну процедуру.

Більшість звикло обходитися своїми силами, але ж хочеться іноді відчути себе королевою…

Даний метод видалення волосся відомий з давніх-давен – їм користувалися східні красуні. У той час це було єдиним способом видалити волосся на тілі. Зрозуміло, їм могли користуватися тільки заможні жінки, адже в ті часи цукор коштував дорого.

Зараз же це доступний продукт, а відповідно, і вартість процедури нижче в порівнянні з іншими поширеними методами видалення волосся.

Ваша шкіра індивідуальна, тому перед процедурою краще відвідати косметолога. Вона оцінить, чи підходить вам шугарінг, як вид депіляції і підбере засоби, які вам краще використовувати до і після шугаринга. Також розповість про протипоказання.

Переваги методу:

З кожною наступною процедурою корінь волосся буде все тонше, і видаляти його буде все менше болючіше!

Регулярна епіляція за допомогою шугарингу, вже приблизно через 2-3 процедури, набагато менше буде доставляти неприємних відчуттів, подарує гладку шкіру і впевненість в собі.

Недоліки:

Підготовка до шугарингу:

​1. За пару днів до сеансу рекомендується зробити скрабування інтимних зон м’яким скрабом. Це допоможе видалити омертвілі клітини з поверхні епітелію, тим самим дозволяючи пасті менш болісно виконувати шугаринг.

2. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ приймати сонячні ванни або відвідувати солярій пізніше, ніж за 2-3 дні до депіляції. Шкіра може не встигнути відновитися від впливу УФ-променів, що призведе до виникнення роздратування.

3. Варто захистити себе від використання кремів, лосьйонів і іншої доглядаючої косметики. Особливо це стосується підпашок. В день проведення шугарингу в цій зоні відмовтесь від дезодорантів!

Шкіра, оброблена ними, під час депіляції може відреагувати алергічною реакцією на застосування косметичних продуктів!

Запишіться на процедуру шугарингу та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедуру шугарингу допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800