Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний  масаж здатний впливати навіть на глибинні шари підшкірного жиру. Крім цього поліпшується кровообіг, відновлюється відтік лімфи і мікроциркуляція.

Для додаткового посилення ефекту від антицелюлітного масажу можуть застосовуватися лімфодренажні процедури.

Антицелюлітний масаж відрізняється локальною спрямованістю, тобто, задіє виключно зони зі стійким і вираженим косметичним дефектом.

А щоб максимально запобігти появі целюліту, слід позбутися  «факторів ризику»: збалансувати харчування, зайнятися спортом, відмовитися від згубних звичок і берегти своє здоров’я!

Ручний антицелюлітний масаж

Здатний швидко відновити нормальний стан підшкірної жирової клітковини, шкіри та прилеглих м’язових тканин.

Антицелюлітний масаж має масу переваг. Це, перш за все, висока ефективність. Бажані результати досягаються практично в 100% випадків. Результати ручного антицелюлітного масажу помітні вже після перших сеансів масажу.

Антицелюлітний масаж сприяє поліпшенню стану здоров’я в цілому. Це дуже важливо, адже від загального стану здоров’я залежить і якість життя.

вакуумно-роликовий масаж

З допомогою вакуумного масажу можна прибрати жирові відкладення в тих місцях, де вони піддаються корекції найгірше: на животі, стегнах, сідницях.

При цьому ви не будете виглядати змученою та виснаженою, як це буває з дієтами, навпаки, масаж покращує кровопостачання та еластичність шкіри.

Тому, вакуумно-роликовий масаж саме те, що ви шукали!

Оптимальна частота сеансів

Сеанс антицелюлітного масажу триває близько 50 хвилин:

  • попереково-сіднична ділянка (20 хв.);
  • стегна (20 хв.);
  • живіт (10 хв.).

Оптимальна частота сеансів – щодня або через день. Тривалість курсу – від 10 до 15 сеансів. Зазвичай курс антицелюлітного масажу проводять двічі на рік: наприкінці зими – на початку весни і восени, а потім підтримуючі сеанси раз на тиждень або два. При цьому бажано вести максимально активний і здоровий спосіб життя.

Майже всі жінки стикаються з целюлітом на певному етапі свого життя. Ця проблема торкається навіть супермоделей, танцівниць, спортсменок. І не варто закривати на неї очі чи соромитися власного тіла. Пора дати відсіч целюліту! Антицелюлітний масаж у салоні краси «Сіті Шик» – найкраще рішення у боротьбі з цією проблемою. Процедура – досить приємна і цілком безпечна. Однак не варто очікувати миттєвих, блискавичних результатів. Все відбуватиметься поступово. Перші помітні перемоги з’являться через місяць-два після завершення курсу.

Запишіться на процедуру масажу та насолоджуйтесь красою Вашого тіла!

Регулярне відвідування процедури масажу допоможе Вам позбутися від більшості проблем з целюлітом!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800