Чистка обличчя

Чистка обличчя – обов’язковий крок на шляху до ідеальної шкіри!
Після процедури чищення обличчя Ваша шкіра подякує Вам!

Ви ретельно стежите за собою, застосовуєте дорогі косметичні засоби, але Ваша шкіра не виглядає ідеально? Домогтися бездоганною шкіри допоможе процедура чистки обличчя в центрі Asteria SPA!

Ціни на чистку обличчя

Стан шкіри є важливою складовою жіночої краси. Прищики, почервоніння, «чорні точки» здатні звести нанівець навіть найкращий макіяж. З цими проблемами неможливо ефективно впоратися самостійно, тому професійні процедури для шкіри, гігієнічна чистка обличчя стає обов’язковою частиною догляду за собою.

Чистка обличчя в центрі «Asteria SPA» допоможе Вам досягти приголомшливих результатів:

Ефект від процедури чистки обличчя зберігається тривалий час!

Для бездоганного зовнішнього вигляду час від часу косметична чистка обличчя необхідна жінкам з будь-яким типом шкіри, однак власницям проблемної, жирної і змішаної шкіри без неї просто не обійтися. Глибока чистка обличчя досвідченим косметологом дозволяє видалити з пор забруднення і зайвий жир, а також відмерлі клітини шкіри. Саме ці скупчення в порах шкіри і призводять до появи прищів, вугрів і комедонов (чорних крапок).

Найчастіше засоби для домашнього використання виявляються неефективними в боротьбі з цими проблемами, оскільки в очищенні потребують глибокі шари шкіри. З цим завданням може впоратися тільки професійна чистка обличчя, проведена кваліфікованим косметологом.

Існує кілька різновидів салонних чисток обличчя, кожна з яких має свої особливості, переваги та протипоказання. Тому правильно підібрати процедуру саме для Вашої шкіри допоможе косметолог салону «Астерія СПА».

Оптимальна процедура чистки обличчя:

Залежно від Ваших потреб, особливостей шкіри і загального стану здоров’я, наші фахівці оберуть оптимальну процедуру чищення шкіри обличчя. Також з урахуванням індивідуальних особливостей, визначається і необхідна періодичність косметичної чистки. Так, власницям проблемної і жирної шкіри доводиться частіше приходити на гігієнічну чистку, ніж жінкам з нормальною або сухою шкірою.

Запишіться на процедуру чистки обличчя та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури чистки обличчя допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800