RF-ліфтінг

РФ ліфтинг – це процедура, що омолоджує, яка діє на шкіру електрострумом або електричним полем. Інакше може називатися термічним (термаж) або радіочастотним (RF) лифтингом.

Це безболісна процедура, що дозволяє впоратися з багатьма естетичними проблемами, наприклад, поліпшити стан шкіри, вилікувати липодистрофию.

Ефект

Ефект ви побачите відразу після сеансу, а стійкого омолодження вдасться домогтися через кілька тижнів.
Після пластики шкіра розгладжується, завдяки тому, що натягується, але за своєю структурою вона не змінюється.

МЕХАНІЗМ ДІЇ РФ ліфтингу

РФ ліфтинг – це методика в косметології, яка полягає в тому, що шкіра розігрівається до певної температури, в результаті чого фібрилярні волокна тверднуть.

Вони трансформуються в спіралі з щільним каркасом, який підтримує зв’язок між клітинами і забезпечує пружність шкіри зсередини.

Колаген має білкову природу, тому він згортається під впливом високих температур. В результаті шкіра підтягується і стає гладкою.

Паралельно жир, який знаходиться в підшкірній клітковині, завдяки термічному впливу, розчиняється і виводиться фізіологічним шляхом.

Маніпуляція стимулює циркуляцію крові, сприяє тому, що обмінні процеси приходять в норму, забезпечує насичення киснем на клітинному рівні і стимулює виведення токсичних речовин з організму.

Така апаратна маніпуляція омолоджує шкіру в одну мить, прибирає птоз (провисання тканин), підтягує контур обличчя і видаляє сліди втоми.

Ефект зберігається протягом тривалого часу і наростає протягом півроку після процедури.

РФ ліфтинг тіла показаний ще й при конкретних проблемах.

Виділяють і протипоказання до термічної підтяжки.

Запишіться на RF ліфтінг та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури RF ліфтінг допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800