Лімфодренажний масаж або пресотерапія

Лімфодренажний масаж, він же пресотерапія, він же пневмомасаж, він же компресійний масаж – процедура, яка досить популярна в Європі, в Україні тільки набирає обертів.

Отже, пресотерапія – це специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і приводить весь організм в здоровий тонус. Увага, один сеанс цієї процедури замінює до 10 сеансів класичного масажу!

У чому секрет?

У ритмічній стимуляції м’язів, під час якої відновлюється нормальний потік лімфи, комплексно очищується організм, виводяться зайва рідина, шлаки та токсини.

Процедура пресотерапії. Як це буде?

Для пресотерапії використовується спеціальний апарат, який складається з окремих частин: штанів, манжетів, корсету- поясу. Наші пацієнтки часто жартують, що він схожий на космічний скафандр. Мусимо визнати, що певна доля правди в цьому є:)

Отже, перед початком сеансу все, що потрібно– вдягнути костюм і зручно вмоститись на кушетці. Автоматична система запустить процес нагнітання та відсмоктування повітря.

Що в цей час відбувається в організмі? За рахунок синхронного стиснення та розширення лімфатичних судин відбувається витіснення зайвої міжклітинної рідини з організму і виведення її природним шляхом через потовиділення та  сечогінну систему.

Крім того, лімфодренажний масаж стимулює роботу лімфатичної системи і відновлює водний баланс організму, нормалізує приток крові до м’язів та шкіри, покращуючи її еластичність та зовнішній вигляд.

Пресотерапія абсолютно безболісна. Після закінчення сеансу ви відчуєте легкість, теплоту по всьому тілу, прилив сил… і бажання якнайшвидше його повторити.

ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ОЧІКУВАТИ?

Після проходження повного курсу терапії, клієнти відзначають:

  • Лімфодренажний масажповне усунення целюліту, підвищення еластичності та пружності шкіри. Різке зниження ваги вже після перших сеансів;
  • зменшення інтенсивності набряків, в тому числі, при набряку ніг, післяопераційних, посттравматичних набряків. Їх повне зникнення після проходження курсу терапії;
  • зменшення відчуття втоми в ногах, повернення легкості. Позитивні результати також відзначаються при профілактиці варикозу та його лікуванні на ранніх стадіях;
  • глибокий розслаблюючий вплив на весь організм. Клієнти зауважують незвичайну легкість у всьому тілі;
  • загальне зміцнення імунітету, підвищення стійкості до хвороб та стресу.

Запишіться на масаж та насолоджуйтесь красою Вашого тіла!

Регулярне відвідування процедури масажу допоможе Вам позбутися від більшості проблем!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800