ламінування вій

Непомітні, прямі або недостатньо густі вії?

Це більше не проблема! Ламінування вій забезпечить тобі виразний погляд і красиві вії за будь-яких обставин на термін до 2-3 місяців!

Тепер можеш сміливо відкласти туш в сторонку і тримати ближче дзеркало, щоб милуватись своїми густими, підкрученими, темними, блискучими ламінованим віями!

ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ ПЕРЕДБАЧАЄ НАСИЧЕННЯ НАТУРАЛЬНИХ ВІЙ СПЕЦІАЛЬНИМИ ЖИВИЛЬНИМИ РЕЧОВИНАМИ, ЩО МІСТЯТЬ АМІНОКИСЛОТИ, ВІТАМІНИ, ПРОТЕЇНИ. ТАКА ПРОЦЕДУРА ДОЗВОЛЯЄ СТВОРЮВАТИ НОВІ ПАРАМЕТРИ ВІЙ, ЗМІНЮВАТИ ВИГИН, НАПРЯМОК, КОЛІР. В РЕЗУЛЬТАТІ ЛАМІНУВАННЯ ТВОЇ ВІЇ М’ЯКІ, АКУРАТНІ, ПИШНІ І АБСОЛЮТНО НАТУРАЛЬНІ.

Чому ПОЛЮБИТИ ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ НАЗАВЖДИ?

1

Ламінація дозволяє домогтися приголомшливого візуального ефекту, але при цьому воно ні краплі не зашкодить твоїм віям. Більш того в результаті насичення корисними речовинами відновлюється структура вій, вони оздоровлюються, стають міцнішими.

2

Суміші для ламінування вій, які ми застосовуємо в студіях Lash.Moda, гіпоалергенні, їх можна застосовувати навіть дівчатам з чутливими очима. Ніяких побічних ефектів і небажаних реакцій. Це абсолютно безпечно для твоїх очей!

3

Результат зберігається 2-3 місяці. При цьому тобі нічого не потрібно робити зі своїми віями. Вони не потребують корекції і виглядають натурально і красиво весь час!

24 години

не мочити вії

Єдине обмеження після ламінування – добу не можна мочити вії, оскільки вони продовжують насичуватися кератиновою сумішшю.

РЕЗУЛЬТАТ ЗАВДЯКИ ЛАМІНУВАННЮ

Об'єм вій відразу після процедури ламінування збільшується на 30%!

З'являється гарний вигин, завдяки якому погляд стає більш відкритим і виразним.

Вії набувають темного відтінку, який гармонує з кольором твого волосся, шкіри і очей.

Вії виглядають візуально довшими за рахунок вигину від кореневої зони.

Вії набувають сяючого блиску, який робить твої очі ще більш привабливими.

Запишіться на ламінування вій та насолоджуйтесь красою!

Регулярне відвідування процедури допоможе Вам позбутися від більшості проблем з макіяжем!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800