Зачіски

Коли ви готуєтеся до відповідального заходу або весілля, важливо продумати кожну деталь майбутнього образу.

Зачіска – надзвичайно важлива його складова, адже вона має вигідно підкреслити ваш стиль, акцентувати увагу на перевагах вашої зовнішності і додати впевненості в собі.

Головне – довірити свою зачіску талановитим стилістам, майстрам своєї справи!

ВАРТІСТЬ ВЕСІЛЬНИХ І ВЕЧІРНІХ ЗАЧІСОК

На весільні та вечірні зачіски ціни можуть досить суттєво відрізнятися. Це залежить, перш за все від довжини волосся та складності зачіски. Остаточну вартість вам назве стиліст. А орієнтовні ціни на зачіски для випускного вечора і весілля від наших стилістів наведені вище.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ДОВІРИТИ СВОЮ весільну або вечірню зачіску САМЕ нашим стилістам:

Кінцевий результат буде саме таким, як ви собі уявляли. Стиліст, при необхідності, «приміряє» кілька образів, поки не підбере ідеальне рішення, яким ви будете задоволені.

У нас працюють стилісти, які не тільки мають великий досвід, але і тримають руку на пульсі сучасних модних тенденцій з останніх випусків глянцевих журналів.

Ми пропонуємо вечірні та весільні зачіски в Рівному, ціни яких доступні, а якість виконання перевершить всі ваші очікування.

Ми не економимо на косметиці для волосся, тому ви можете бути впевнені — засоби по догляду за волоссям безпечні і гіпоалергенні.

Запишіться на зачіску та насолоджуйтесь красою!

Наші фахівці зроблять все, щоб ваше волосся виглядало розкішно!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800