Гідропілінг обличчя

Це методика професійного догляду за обличчям, що в 2012 році визнана кращою в Голівуді і до цих пір використовується відомим кінозірками для боротьби з виснаженою шкірою, вугровими висипаннями і навіть віковими змінами!

Процедура HydraFacial (інша назва – вакуумний гідропілінг) – це американська апаратна методика, яка об’єднує регульований вакуум, гідратацію сироватками та глибоке очищення.

Ціни на HydraFacial

Що таке HydraFacial?

Ексклюзивною особливістю методики є використання запатентованих одноразових насадок, які дозволяють не лише вирішувати різні за складністю косметичні проблеми обличчя та тіла, а й підтримувати належний рівень безпеки.

Вакуумна чистка обличчя HydraFacial допомагає вирішувати такі проблеми:

  • гіперпігментація;
  • акне;
  • постакне;
  • гіперкератоз;
  • набряклість;
  • розтяжки;
  • врослі волоски;
  • розширені пори;
  • «чорні цятки»;
  • проблеми старіння (антивіковий ефект)

Перший етап – це первинне очищення шкіри від забруднень, її загальне омолодження, вирівнювання рельєфу та усунення депігментації. Одночасно з очищенням верхніх шарів епідермісу відбувається зволоження шкіри з допомогою інтенсивних сироваток, що подаються безпосередньо через насадки. З допомогою вакууму підвищується тонус шкіри, покращується мікроциркуляція, досягається ефект ліфтингу.

На другому етапі відбувається більш глибоке очищення. Використання спеціальних сироваток розширює пори та пом’якшує вугрі та «чорні цятки» (комедони), які потім легко «витягуються» під дією вакууму, не залишаючи ранок на шкірі. Крім того, активні компоненти сироваток одночасно регулюють роботу сальних залоз, усувають запалення та дезінфікують шкіру, прискорюючи загоєння та відновлювальні процеси.

Третій етап повністю спрямований на живлення та захист шкіри. Через розширені пори в шкіру вприскуються живильні компоненти, антиоксиданти омолоджуючі сироватки, склад яких підбирає лікар з огляду на проблему, яку потрібно вирішити. В доповнення до сироваток можуть використовуватись маски, які також підбираються фахівцем.

В результаті процедури пори звужуються, шкіра освітлюється і сяє, виглядає здоровішою і молодшою. До того ж запускається процес регенерації клітин, усуваються дрібні зморшки та інші візуальні недоліки шкіри, спостерігається ліфтинг-ефект.

Тривалість однієї процедури від 30 до 60 хвилин.

HydraFacial не має вікових обмежень. Загальний курс лікування з допомогою вакуумної чистки обличчя триває від 5 до 10 сеансів залежно від складності косметичної проблеми, з якою ви прийшли. Однак, вакуумний пілінг можна використовувати одноразово, наприклад, для усунення «чорних цяток» і як регулярну косметичну процедуру для підтримання здоров’я і краси вашої шкіри.

Запишіться на HydraFacial та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури HydraFacial​ допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800