ін'єкції краси

Всього півтора десятиліття тому ніхто б не подумав, що можна впливати на структурні вікові зміни шкіри і, що називається, звертати процес старіння назад за допомогою ін’єкцій краси.

В міру вивчення властивостей гіалуронової кислоти на фармацевтичному ринку стали з’являтися препарати для відновлення гомеостазу дерми фізіологічним шляхом, іншими словами, для омолодження шкіри зсередини. Ці процедури і отримали назву ін’єкції краси або, по-іншому, біоревіталізація.

Гіалуронова кислота

В основі препаратів для ін’єкцій краси використовується гіалуронова кислота або з’єднання, що стимулюють її вироблення в організмі. Ця речовина косметологи проголосили еліксиром молодості. Справа в тому, що воно міститься в слині, синовіальної рідини суглобів, в оболонках клітин хрящів, скловидного тіла і, звичайно, в клітинах дерми. Гіалуронова кислота належить до системи вродженого імунітету, відповідає за регенерацію і пружність тканин, формуючи умови для утримання молекул води у зв’язаному стані. Це один з основних факторів підтримки природної зволоженості шкіри.

Покази для застосування:

Для омолодження зазвичай використовують препарати, які не мають конкретних вікових обмежень. Більшість з них можна починати колоти вже з вісімнадцяти років, але фахівці все ж рекомендують почекати з уколами молодим красуням.

Ефект:

Завдяки ін’єкціям розгладжуються навіть стійкі і глибокі зморшки, розслабляючи надактивні м`язи. Усуваються зморшки в зоні міжбрів’я, лоба і навколо очей. Поверхня шкіри стає рівною.

Протипокази

За 2 доби до процедури не слід приймати аспірин, тетрациклінові медикаменти. Препарати, які містять аспірин призводять до розрідження крові, від чого утворюються синці. З риб’ячим жиром та ж історія. Також, не роблять ін’єкції під час менструації.

Після процедури:

Запишіться на процедуру ін'єкцій краси та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури ін’єкцій краси допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800