Парні SPA програми

СПА – це комплекс розслаблюючих процедур, які спрямовані на омолодження та оздоровлення організму людини: тілесного і душевного. У терапії використовуються морські водорості, спеціальні лікувальні грязі, водні процедури. Це не просто косметичний догляд за шкірою, а цілий ритуал зі звільнення тіла від шлаків і активізації процесів обміну речовин в організмі.. 

Ви не маєте ідеї, як провести вихідні? Хочете відпочити, щоб одночасно розслабитися й подбати про своє тіло? Візит до SPA – це відмінна ідея добре провести час, доглядаючи за собою. Там ви зможете відпочити зі своїми близькими, друзями чи просто наодинці. 

Після спа-процедур шкіра омолоджується і набуває сяючий здоровий вигляд. У всьому світі ця методика отримала визнання і завоювала популярність, завдяки можливості швидко зняти напругу, вилікувати стрес і відновити сили без медичної допомоги.

  1. SPA-процедури сприяють поліпшенню роботи кровоносної та лімфатичної систем, а це, в свою чергу, позитивно впливає на живлення тканин
  2. Також SPA-процедури сприяють вивільненню шлаків і отрут з організму
  3. Завдяки SPA відбувається насичення організму киснем і поживними речовинами
  4. Результатом SPA-терапії є омолодження шкіри, придбання нею здорового кольору і тонусу
  5. Крім усього перерахованого, SPA-процедури благотворно впливають на емоційне і психологічне здоров’я людини

Але найголовніша перевага SPA-терапії в тому, що під час процедур крім оздоровчого і омолоджуючого ефекту, клієнт отримує ще й задоволення.

Запишіться на SPA та насолоджуйтесь красою Вашого тіла!

Регулярне відвідування процедури масажу допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800