Лазерна епіляція Елос

Технологія Elos епіляції є досить новою, але вона вже заслужила визнання користувачів і фахівців. Ця методика поєднує в собі дію світла і електричного струму.

При своїй ефективності вважається найбільш безпечною з радикальних методів видалення волосся. Дозволяє позбутися від рослинності назавжди і насолоджуватися гладкою, красивою, доглянутою шкірою.

Процедура проходить безболісно, але для людей з підвищеною чутливістю фахівець запропонує заспокійливі засоби.

Ціни на лазерну епіляцію / Жіночі зони:

Якщо Ви в пошуках кращого рішення для позбавлення від небажаного волосся – ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ це Ваш ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР.

Особливості процедури

Для повного видалення волосся потрібно провести кілька сеансів. Їх точна кількість залежить від товщини і густоти волосся, а також індивідуальних особливостей шкіри. Деяким людям досить відвідати салон 4-6 разів, а комусь знадобиться до 8 процедур.

Після кожного сеансу густота рослинності буде значно знижуватися, це дозволяє клієнту самому визначити, коли пора зупинитися. Наприклад, деякі чоловіки можуть трохи «прорідити» волосся на тілі, не добиваючись повної їх відсутності.

Приємним відкриттям для багатьох буде, те, що в центрі лазерної епіляції в м. Рівне можна позбавитись врослих волосків. Імпульс впливає відразу на корінь, тому в відростанні над поверхнею шкіри немає необхідності. Ні занадто короткі, ні врослі волосини не залишаться осторонь.

Щоб досягти максимальної ефективності, слід витримувати необхідні проміжки між процедурами. Після першого відвідування такий період становить 4 тижні і поступово збільшується. Після 6-7 сеансів інтервал сягає чотирьох місяців. Це необхідно для того, щоб в поки ще здорових цибулинах накопичилася достатня кількість меланіну. Тоді лазерні промені зможуть нагріти фолікул і зруйнувати його. У цьому випадку за одну процедуру буде видалено більшу кількість небажаного волосся.

Підготовка до процедури:

Після процедури:

Лазерна епіляція

Не приходьте на процедуру НЕ поголеною! Дана процедура не схожа на воскову епіляцію і тут не потрібно заздалегідь вирощувати небажане волосся. Найкраще – прийти на процедуру через 2-4 дні, після того, як Ви поголилися.

Важливо:
Ви не можете прийти на процедуру лазерного видалення волосся, якщо Ви нещодавно робили процедуру воскової епіляції. Вам потрібно почекати, поки відросте волосся, потім поголитися і тільки після цього йти на процедуру лазерної епіляції.

Пам’ятайте:
лазер націлений на пігмент Вашого волосяного фолікула і фолікул дійсно повинен бути для того, щоб Ви отримали результат.

Лазер випромінює імпульс високої концентрації світла, яке добре поглинає пігмент (меланін) у волосяних фолікулах.

Під час процедури верхній шар шкіри охолоджується спеціальним наконечником охолодження.

Потім лазерний імпульс, який випускається на частки секунди, нагріває фолікулу, повністю знищуючи її, не даючи вирости повторно.

І солярій або засмагання до лазерної епіляції – протипоказані!!!

Якщо Ви не хочете отримати опік або подразнення шкіри – варто віднестись до цієї поради серйозно і провести трохи часу після процедури солярію за декількома серіями улюбленого серіалу. В ідеалі, в разі виходу на вулицю, ˗ використовувати сонцезахисні креми.

Фотоепілятор IP-200 Alvi Prague

Elos епіляція поєднує дві технології з позбавлення від небажаних волосків на тілі. Переваги фото – і лазерної епіляції з’єднуються в цій новинці і доповнюються захистом шкірного покриву від ушкоджень під час дії апарата.

Електричний струм впливає на волосяний фолікул, руйнуючи його. Волосся видаляється назавжди. Спалахи світла високої частоти нагрівають волосяний стрижень рівномірно, по всій його довжині. 

Одночасне вплив дозволяє знизити больові відчуття під час роботи. Апарат не шкодить шкірного покриву, не обпікає. Спеціальна насадка додатково охолоджує області, на які впливає епілятор.

Запишіться на процедуру епіляції та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури лазерної епіляції допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800