Татуаж очей

Про татуаж / перманентний макіяж очей, якщо точніше повік – верхнього і нижнього. Чи варто погоджуватися на процедуру, які її переваги і що саме залежить від кваліфікації майстра?

Перманентний макіяж повік – процедура з приголомшливим декоративним ефектом.

Погодьтеся, надати візуальну густоту віям, спокусливий розріз очам і виразність погляду та ще й на кілька років – завдання, з яким не впорається жоден візажист.

Перманентний татуаж – це процедура внесення спеціального пігменту в верхній шар шкіри.
Внесення настільки поверхневе, що травматизація шкіри мінімальна. Це важливо.

Міжвійка

Є найменші сумніви в необхідності татуажу —  рекомендуємо починати з міжвійки — вона створить ефект густих вій, і в той же час не буде помітною оточуючим.

Колір міжвійки підбирається в залежності від типажу клієнта – насичений для шатенок і брюнеток, графітовий для блондинок і русявих.

Важливо тільки підкреслити межвійний край, але не зробити погляд важчим. Пізніше на основі міжвійки можна намалювати будь-яку стрілочку як звичайним олівцем або підводкою, так і на корекції у майстра перманентного макіяжу.

Є також варіант межвійки з невеликим виходом – ніжною стрілочкою.

Класична стрілка

Якщо ви багато років день у день малюєте одну і ту ж стрілку на повіках, то сміливо можете робити перманент – економія часу і нервів (два-три роки у вас будуть абсолютно симетричні стрілки) гарантована!

Важливо тільки вибрати гармонійну форму перед процедурою. Не всі клієнти знають, але побудова ескізу стрілки – це чистої води геометрія.

І якщо навіть ви звикли до одного варіанту, а професійний візажист  може запропонувати вам інший але  ви впевнені в компетенції майстра, — прислухайтеся до його порад.

Насправді класичну стрілку складно зіпсувати. Вона навіть після процедури виглядає дуже природно і органічно.

Варіант класичної стрілки – відмінно підійде для молодих клієнток. Такий лайнер ідеально формує розріз очей, роблячи погляд дуже ефектним.

Вузенька стрілочка

Для яскравого, виразного макіяжу рекомендуємо гламурну перманентну стрілочку.

Вона створює голлівудський розріз очей, злегка хижий, але, безумовно, незабутній.

Пройти повз власницю таких стрілок – просто не можливо: погляд притягує,  як магніт!

З димчастим розтушуванням

Для вікового ока підійде стрілочка з димчастим розтушуванням. Вона не концентрує увагу на чітких лініях лайнера і робить очі м’якіше і виразніше.

Якщо є необхідність візуально змінити / скорегувати розріз очей, зробити їх   більше або надати   м’якості погляду – клієнтові підійде такий вуалевий татуаж стрілок.

М’яке розтушування, виконане вміло, може візуально прибрати ефект повіки, що нависає,  і рекомендоване як чудовий варіант для антивікового перманентного макіяжу.

Яскраве розтушовування

Яскраве розтушовування – для найсміливіших і яскравих дівчат. Дуже добре підходить і як молодим так і старшим.

Але перед тим, як зважитися на такий  татуаж, подумайте, змогли б ви кілька років цілодобово ходити з таким помітним макіяжем. Якщо ця перспектива вас не бентежить – вирішуйте, не пошкодуєте!

Єдине, про що хочеться застерегти –  не “замовляйте” червоні, сині або зелені тіні (ці кольори при загоєнні виглядають блідими і створюють ефект “вчорашнього не змитого макіяжу”). Своїм клієнтам ми підбираємо лише графітові або коричневі тони.

Запишіться на перманентний макіяж та насолоджуйтесь красою!

Регулярне відвідування процедури допоможе Вам позбутися від більшості проблем з макіяжем!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800