Консультація кометолога

Ми допоможемо вам вирішити ряд естетичних проблем, не вдаючись до хірургії та гормональних препаратів.

Консультація у косметолога — найважливіший елемент культури догляду за шкірою обличчя і тіла. Поради та рекомендації професійного лікаря косметолога допоможуть уникнути багатьох помилок, ціною яких може бути не тільки згаяний час, а й непоправної шкоди, заподіяну здоров’ю, молодість і красу.

Показання для КОНСУЛЬТАЦІЇ КОСМЕТОЛОГА:

Коли слід йти на консультацію в терміновому порядку?

Записатися на консультацію по косметології рекомендується всім для профілактики. Бажано відвідувати фахівця хоча б щорічно до 25 років і мінімум двічі на рік після. Чим більше регулярної буде без попереднього повідомлення консультація, тим рідше вона буде потрібна. Врозріз з поширеною думкою, жоден грамотний лікар косметолог не стане призначати консультацію частіше, ніж вона об’єктивно потрібно пацієнтові.

Обставини, при яких не варто зволікати з відвідуванням косметолога, можна умовно звести до п’яти пунктів.

– Консультація з косметологом після травми. Вона потрібна, щоб змалювати для себе способи усунення придбаних видимих ​​дефектів.
– Консультація косметолога при високих емоційних перевантаженнях. По-перше, результати стресу, що відбилися на шкірі, – самі довговічні і серйозні. По-друге, сам ефект втоми тільки підвищує емоційну напругу. Косметолог допоможе від нього позбутися, набратися сил для подолання складної ситуації і відволіктися від неприємних обставин.
– Консультація косметолога при підозрі шкірних захворювань.
– Консультація в зв’язку з підозрою алопеції (оборотне випадіння волосся).
– Консультація в рамках комплексного лікування гіпергідрозу.

Як проходить консультація у косметолога?

За часом консультація може зайняти від 10 хвилин до 25 хвилин в залежності від предмета обговорення (скарг і бажаного результату лікування, якщо воно потрібне). Незалежно від тривалості перша консультація косметолога  буде включати 5 етапів.

– Бесіда. Косметолог повинен з’ясувати в деталях, що хвилює пацієнта, і за яких обставин виникли проблеми.

– Вивчення ситуації. Грамотний косметолог обов’язково уточнить питання по спадкових захворювань, фізіологічних особливостей і іншим індивідуальним нюансам.

– Аналіз можливих протипоказань.

– Огляд. На цьому етапі косметолог визначає стан, тип, особливості шкіри, ступінь її ураження, вираженість симптомів можливих патологій.

– Призначення і попередній план дій.

Останній пункт консультації особливо важливий. Сучасний косметолог оперує більш ніж 50 косметологічними інструментами (операціями, маніпуляціями, техніками). Його завдання – запропонувати на попередній консультації людині всі можливі засоби лікування і разом з ним визначити найбільш ефективну тактику терапії.

Запишіться на консультацію професійного косметолога та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури професійного масажу допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800